•    
  Klout   Instagram   Google+

  Certified Personal Trainers
  Group Fitness Instructors
  Health Clubs and Gyms
  EducationExercise Education
  DesignWeight Room Design.
  CalculatorsCalculate your fitness age.
  NutritionEat.
  ObesityEnd Obesity.
  United StatesDirectory of Personal Trainers and Group Fitness Instructors in the United States.
  United KingdomDirectory of Personal Trainers and Group Fitness Instructors in the UK.
  AustraliaDirectory of Personal Trainers and Group Fitness Instructors in Australia.
  Önder Akgün • Tel: 5324578727
  Kişisel Eğitim Balıkesir, Türkiye | Önder Akgün.

  Eğitim ve Spor Beslenme


  Balıkesir Önder Akgün tarafından kişisel fitness eğitimi ve spor beslenme koçluğu.


  Önder Akgün

  Kişisel Antrenör Önder Akgün

  Merhaba, İstanbul / TÜRKİYE! Fitness koordinatörü, fitness head coach ve fitness advisor görevlerinde bulundum. Kişisel koçluk,yaşam koçluğu, beslenme ve besin destek maddeleri konusunda sertifikalı uzmanım. Hayatı ‘Asla vazgeçme ,Erteleme ve Üşenme ‘ prensibiyle yaşamayı hedefledim. Sizlere de sağlıklı bir hayata atacağınız her adımda bu prensiple el uzatarak ,uzmanlık alanlarımın her dalında yanınızda olma arzusundayım.

  Günümüzde fitness (saðlýklý zinde kalma) ve bodybuilding (vücut geliþtirme) alanlarýndaki geliþmeler ve bu geliþmelerle birlikte artan bilgi kirliliði; amatör sporcularý doðru bilgi ve kaynak arama ihtiyacýna yönlendirmektedir. Bu web sitesinin hazýrlanmasýndaki en önemli amaç; sporu seven, saðlýk için spor yapan, atletik bir vücut yapýsýna kavuþmak isteyen ve bu alanda profesyonelliðe adým atmaya karar veren herkesin faydalanabileceği bir bilgi bankasýnýn oluþturulmasýdýr.

  Sitenin hazýrlanma sürecinde; 28 senedir sporun içinde yer almýþ biri olarak, kendi kiþisel tecrübelerimin yaný sýra bu alanda uzun yýllar emek sarf deðerli sporcularýn birikimlerinden faydalanmaya önem verdiğimi belirtmek isterim. Yararlanýlan kaynaklarýn çeþitliliði arttýkça bazý bilgi ve detaylarda küçük çaplý farklýlýklar oluþmuþ bu farklýlýklar siz okuyucularýn tecrübesine, tercihine sunulmuþtur.

  Geçmiş mesleğimle (SAT Komandosu) ilgili görev aldığım alanlar nedeniyle ,spor konularını detaylı biçimde kapsayan buna paralel olarak liderlik,planlama,icraya yönelik bir çalışma yelpazesi ile başlayan bu sektördeki merak,ilgi ve azmim sayesinde birikimimi her zaman genişletmeye özen gösterdim.

  Benim Mesleki Geçmişi

  19.02.1968 tarihinde Ankara’da doğdu.İzmir Bornova Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Deniz Harp Okulunu bitirerek donanmaya katıldı. 1993’te SAT kursunu birinci kazanıp birinci mezun oldu.Lisanslı olarak Hentbol, Basketbol ve Atletizm ve TSK ‘da Deniz Pentatlonu ile uğraştı. Kişiye özel eğitim stüdyo dersleri verdi.Sağlıklı yaşam ve spor konuları üzerinde 2007’de bodyness.net adlı sitenin kurucusu olan Önder Akgün iyi derecede İngilizce ve Almanca orta seviyede Fransızca bilmektedir. Kişisel gelişim,Fitness sağlıklı yaşam ve diyet konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

  Benim Spor Hizmetleri

  Kişisel web sitem bodyness.net ile bu alandaki çalışmalarımı daha profesyonel hale getirmeye çalıştım. Disiplinli çalışmayı seven ,grup çalışmalarına uygun,öğrenme ve gelişime açık, müşteri memnuniyetine odaklı takım arkadaşlarıyla çalışmak istemekteyim.

  Kişisel Eğitmenler Nitelikleri

  GFHC Academy Turkey tarafından açılmış ve Professional Personal Trainers Association (PROPTA), International Federation of Bodybuilding Pro (IFBB Pro), tarafından denklik verilmiş, kişisel antrenör, spor beslenme, besin takviyesi danışman, Ağırlık Eğitimi Reçete Uzmanı, fonksiyonel eğitim programlama kursu, gelişmiş kişisel antrenör (APT) kurslarını tamamlamış ve halen ilgili konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Aynı zamanda Cmas iki yıldız eğitmen olan Önder Akgün dalış eğitmenliğiyle , lisanslı olarak Dağcılık sporuyla ayrıca Hayatı İdame Eğitmenliğiyle uğraşmaktadır. Haydi durmayın.Bu kapıdan içeri sizde adım atın.Hayat boyu sağlık sizle olsun…


  Balıkesir Kişisel Eğitim, Sporcu Beslenmesi ve Sporcu Destek Ürünleri Danışmanlığı


  Facebook  Facebook GroupYouTube

   Twitter  Facebook  Pinterest  LinkedIn

  Fitness Business Consulting

  Gym Equipment Memphis

  Shopping Cart