•    
  Klout   Instagram   Google+

  Certified Personal Trainers
  Group Fitness Instructors
  Health Clubs and Gyms
  EducationExercise Education
  DesignWeight Room Design.
  CalculatorsCalculate your fitness age.
  NutritionEat.
  ObesityEnd Obesity.
  United StatesDirectory of Personal Trainers and Group Fitness Instructors in the United States.
  United KingdomDirectory of Personal Trainers and Group Fitness Instructors in the UK.
  AustraliaDirectory of Personal Trainers and Group Fitness Instructors in Australia.
  Deniz Erdağ • Tel: +905338631130
  Kişisel Eğitim Ortaköy | Deniz Erdağ.

  Kişisel Eğitim Ortaköy


  Kişisel fitness koçluk, beslenme ve spor takviyesi sertifikalı uzman › Lefkoşa, Ortaköy


  Deniz Erdağ

  Kişisel Antrenör Deniz Erdağ

  Ben Deniz Erdağ, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Lefkoşa , Ortaköyde yaşıyorum. Kişisel koçluk, yaşam koçluğu, beslenme ve besin destek maddeleri konusunda sertifikalı uzmanım. Daha sağlıklı bir görünüşe, güçlü bir fiziğe ve sağlam bir kalbe kavuşmak için sizlerin hizmetindeyim.

  Sağlıklı bir yaşam tarzı, doğru beslenme, düzenli spor ve bunu hayatın bir parçası haline getirmekle mümkün olacaktır. Sizi bu yolda yanlız yürütmemek için kişisel koçluk, yaşam koçluğu, sporcu beslenmesi ve sporcu destek ürünleri konularında her türlü hizmetle yanınızda olacağız. İşimiz sizlerin hayat boyu sağlıklı ve daha zinde hissetmenizi sağlamak, hayata sıkıca bağlanmanız için bizimle kalın.

  Eğitim

  7 haziran 1979 yılında Ortaköyde doğdu ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Yakın Doğu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Spor Yöneticiliği bölümünden Yüksek Şeref derecesi ile mezun oldu.

  Yüksek lisansını Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında tamamladı. 2006 senesinden bu yana Yakın Doğu Üniversitesi BESYO’da öğretim görevlisi olarak çalışmakta, Spor Bilimleri ve Teknolojisi alanında Doktora öğrenimine devam etmektedir. Ulusal ve Uluslararası birçok makalesi bulunan Deniz Erdağ ayni zamanda Spor Bilimleri ve sağlık alanında faaliyet gösteren European College of Sports Sciences (ECSS) ve International Federation of Sports Medicine (FIMS) üyesidir.

  Başarıları

  GFHC Academy Turkey tarafından açılmış ve Professional Personal Trainers Association (PROPTA), International Federation of Bodybuilding Pro (IFBB Pro) tarafından denklik verilmiş Personal Coach, Sports Nutrition, Supplementist ve Professional Advanced Personal Trainer (PAPT) kurslarını tamamladıktan sonra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ilgili konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Yakın Doğu Üniversitesi Spor Araştırmaları Merkezi (SAM) Genel Sekreterliği, Kıbrıs Türk Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu Başkanlığı, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Eğitim Üst Kurul Üyeliği ve Çetinkaya Türk Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdüren Deniz Erdağ, basketbol altyapı antrenörlüğü ve dalış eğitmenliği ile uğraşmaktadır.

  Ulusal ve Uluslararası birçok makalesi bulunan Deniz Erdağ ayni zamanda Spor Bilimleri ve sağlık alanında faaliyet gösteren European College of Sports Sciences (ECSS) ve International Federation of Sports Medicine (FIMS) üyesidir.Yakın Doğu Üniversitesi Spor Araştırmaları Merkezi (SAM) Genel Sekreterliği, Kıbrıs Türk Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu Başkanlığı, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Eğitim Üst Kurul Üyeliği ve Çetinkaya Türk Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdüren Deniz Erdağ, basketbol altyapı antrenörlüğü ve dalış eğitmenliği ile uğraşmaktadır. Evli ve iyi derecede ingilizce bilmektedir.

  Yaşam boyu — Diyelim ki sağlıklı olmak için yardımcı olacak bir fitness programı planlıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen benim sosyal medya siteleri üzerinde veya ziyaret ederek listelenen numarasını kullanarak beni ara.


  KKTC'nde Kişisel Eğitim, Sporcu Beslenmesi ve Sporcu Destek Ürünleri Danışmanlığı


  Facebook  Facebook GroupYouTube  Twitter  Google+  LinkedIn

   Twitter  Facebook  Pinterest  LinkedIn

  Fitness Business Consulting

  Gym Equipment Memphis

  Shopping Cart